Комментарии Ярослав ЗАГОРУЙ

я теж уже не можу відкрити. паршивий ресурс - скоро відкрию блог від гугла

01/26/13 22:26:04
отвечает на комментарий Михайло Хтема в Ісландія: Зелена країна льодовиків в travel
дякую) мені теж)

01/15/13 21:49:10
отвечает на комментарий Георгій Манчуленко в Ісландія: Зелена країна льодовиків в travel
Мрію побувати там взимку, дивитися на Північне сяйво, потягуючи кухоль пива у гарячому струмку)

03/22/12 22:48:45
комментирует запись Розовые краски пустыни Вади-Рам в travel
Рекомендував цей запис

03/22/12 22:48:45
комментирует запись Розовые краски пустыни Вади-Рам в Наталья Денисова
Рекомендував цей запис

Рекомендував цей запис

02/02/12 12:46:55
отвечает на комментарий archie в Руки прочь от ЕХ.UA! в Balashov
Послухайте, те, що Ви "талдичите", не витримує жодної критики. Я не знаю, як там у Китаї, але я не думаю, що кожна європейська держава стимулює виготовлення вітчизняного ПЗ, щоб безкоштовно роздавати своїм громадянам. Що це за комунізм такий? Ми живемо за часів капіталізму, тож за все треба платити. А якщо не платиш, а крадеш - то, принаймні, не треба відкрито виправдовувати крадіжку і закликати всіх так робити. Я це говорю не конкретно про якусь людину, а взагалі. Якщо в когось нема вдома комп"ютера, то дитина може займатися в комп"ютерних класах у школах, студент - у вузах. І якраз це має стимулювати держава. І гроші виділяти на обладнання освітніх закладів, а не робити безкоштовний софт для всіх: і для малоімущого, і для олігарха. До речі, є вінда і за 600 грн., є можливість купувати ПЗ кількома платежами. На багатьох ПК і ноутбуках уже одразу вставлена ОС, тож купуючи їй, ми автоматично купуємо ліцензійний софт. І так, я буду говорити про альтернативу. Тому що коли в мене не було змоги придбати Мазду, я купив значно дешевший Пежо, а не кричав, що в мене нема грошей, дайте мені можливість купити класний автомобіль. Просто треба нарешті усвідомити, що авторське та інтелектуальне право - це таке ж саме непорушне право, як і право власності. І так як ми їдемо відпочивати в село, якшо нема грошей на Канари, то і користуватися треба Лінуксом, а не Віндовсом. Хіба це не логічно? І поясніть мені, чому трамваї в моєму прикладі недоречні? Так, я користувався ex.ua, переглядав там фільми, завантажував свої фото, щоб поділитися з іншими людьми. Тепер, як я розумію, ці фото реквізувало МВС, хоча всі авторські права на них належать виключно мені. Парадокс - боряться із захистом інтелектуальної власності, і самі ж її порушують. Ось проти цього і треба протестувати, а не кричати, що закрили доступ до дармового софту. До того ж, скачати його на інших сайтах у мережі - не проблема.

02/02/12 11:12:28
отвечает на комментарий archie в Руки прочь от ЕХ.UA! в Balashov
Шановний, я ж написав - є безкоштовний Лінукс, зрештою, є бешкоштовні антивіруси (Аваст) та ін. софт. Є умовно безкоштовні програми. Ви визначтесь, чи говорите про звичайного юзера чи про фахівця. Це різні речі. І от Вам таке питання. Вам набридло їздити у трамваї, і Ви вирішили: треба мати машину. Але от проблема: грошей на неї нема. Тоді Ви йдете по вулиці, крадете першу ліпшу автівку і починаєте на ній їздити. Вас заарештовують, а Ви їм говорите: "А що мені було робити? В мене нема грошей на машину". То їздіть у трамваї.

02/02/12 00:44:45
отвечает на комментарий archie в Руки прочь от ЕХ.UA! в Balashov
Майкрософт уже спростував інформацію, що EX.UA закрили через їх скаргу. Ліцензійний Віндовс коштує трохи більше 1000 грн - це для Вас дуже дорого? Хочеться дармовий софт - користуйтесь Лінуксом.

02/02/12 00:42:37
комментирует запись Руки прочь от ЕХ.UA! в Balashov

Нищенствующее население Украины, особенно, самая продвинутая его часть – молодёжь

ага, с айфонами, айпадами и прочими гаджетами) неужели вы все это серьезно пишите? и люди ведутся на эту банальщину?

То, к чему стремиться весь мир – к максимальному доступу к информации всех категорий населения, особенно беднейших, государство Украина, как всегда, проигнорировало и проявило себя в качества врага для собственных граждан.Под лозунгом защиты авторских прав (в основном иностранных), лишить своих граждан доступа к информации, возможности быстро и удобно обмениваться файлами – недальновидная позиция.

не смешивайте мухи с котлетами. одно дело - обмен файлами, созданными собственноручно, а другое - нелегальным контентом. когда я работал журналистом, мне не нравилось, когда кто-то использовал мои статьи без моего ведома. сейчас мне также не нравится, когда кто-то ставит в свои рекламные буклеты мои фотографии.

помнится, где-то год назад, или чуть больше, администрация EX.UA рассматривала возможность платной регистрации пользователей (1 доллар в месяц), чтобы с их взнос оплачивать авторские права. но эта идея канула в лету. как оказалось - зря.


да беда в том, что все эти "пиночеты" и им подобное как раз простых людей гнобят, а шайка приближенных все ворует, да ворует. как сейчас

01/25/12 22:52:55
отвечает на комментарий Едуард Демерзель в Демографічне в Нестор Невідомий
обгрунтовано. цифра ж не зі стелі взята) інша справа - що це, скажімо так, ідеальна цифра.

01/25/12 16:08:57
отвечает на комментарий Едуард Демерзель в Демографічне в Нестор Невідомий
тим не менше, повторюсь - ніхто ще не зміг обгрунтувати, чому нас має бути більше) у той же час уяви, якби нас було лише 50 тис. - у кожного було би своє межигір"я, а не кількадесят квадратів у бетонній коробці)

01/25/12 15:41:45
отвечает на комментарий Едуард Демерзель в Демографічне в Нестор Невідомий
треба дивитися глибше, а мислити - ширше) наука називається екологією. мається на увазі, що саме за таких умов можливий сталий розвиток суспільства і природи без шкоди один одному.

01/24/12 17:18:00
комментирует запись Демографічне в Нестор Невідомий
Питання, власне, в тому, скільки нас має бути? Хто проводив дослідження, що нас кров з носу має бути 52 млн і ні українцем менше? Чому не 53 чи 43? Чому взагалі скорочення населення є проблемою? До речі, якщо виходити з наукової точки зору, то на 1 людину має припадати 1200 га (або 12 кв. км) території. Площа України - 603 700 кв. км. Тож неважко підрахувати, скільки має бути українців - 50 тис. з гаком :)

01/17/12 00:11:25
отвечает на комментарий Ярослав ЗАГОРУЙ в Назад в минуле... в Нестор Невідомий
трохи завтикав) не побачив лінка в вашому пості. але мислимо однаково)

01/17/12 00:10:26
комментирует запись Назад в минуле... в Нестор Невідомий
Обком класно отжОг на цю тему http://obkom.net.ua/articles/2012-01/16.1456.shtml :)

так, оце узгодять вони назви вулиць з українським правописом, і враз усім буде щастя) а в Луганську, приміром, узгодять їх з російським правописом - і теж люди будуть задоволені. голе, босе, але з шаблюкою)

Рекомендував цей запис

01/13/12 15:06:03
комментирует запись Пугачёва, как активный антикоммунист в ua_journalism
Рекомендував цей запис

01/13/12 15:05:59
комментирует запись Пугачёва, как активный антикоммунист в protu_vsih
Рекомендував цей запис

01/13/12 15:05:59
комментирует запись Пугачёва, как активный антикоммунист в politika
Рекомендував цей запис

01/13/12 15:05:59
комментирует запись Пугачёва, как активный антикоммунист в perekur
Рекомендував цей запис

01/13/12 15:05:57
комментирует запись Пугачёва, как активный антикоммунист в Богдан Йович
Рекомендував цей запис

01/13/12 10:03:22
комментирует запись І чого це я не дивуюся?.. в protu_vsih
зате корови гарно доються)
Назад | Вперед